devinf.com


+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart 031-Tirane, Shitet Toke Sip.500 m², 2.500.000 Leke - Nė Vishnje, pa kaluar Lumin Zhullima, rruga e Baldushkut Tiranė

  Nė Shitje: Tokė nė fshatin Vishnje-Vishaj-Baldushk 500 m2 toke, me dokumenta, me avlli e rrethuar dhe me pemė tė ndryshme, 11 km larg qendrės sė Tiranės.
  Toka nė shitje
  ėshtė nė njė parcele tė madhe prej 1000m2 dhe nga kjo shitet vetėm 500m2, e gjithė parcela ėshtė e rrethuar me avlli dhe portė kryesore.
  Pjesa nė shitje ka forme drejtkėndore (me pėrmasa tė pėrafėrta 40m x 14m) ėshtė e rrafshėt, gjendet nė luginėn e limit/pėrroit Zhullima midis dy anėve me kodra, dhe ėshtė e mbjelle me pemė tė ndryshme, kryesisht rrushė, kumbulla etj. Prona nė shitje ėshtė me pus pėr ujitje, me shumė diell, e ajrosėshme, ajo mundėson rritjen e ēdo lloje bime e peme, si dhe pėr ndėrtimin banese(Vilė apo shtėpi pėrdhese). Pėr tė shkuar deri nė pronė ekziston rruga qė lidhet me Baldushkun e asfaltuar, ndėrsa degėzimi pėr nė lagjen(Vishaj-rrethė 400m) ku gjendet prona shkohet me rruge tė shtruar me kalldrėm dhe zhavor.
  Pjesa qė shitet ėshtė e pa ndarė nga totalja, ku ndodhet edhe shtėpia e pronarit, por qė mund tė realizohet ndarje pasurije me vehte kur tė realizohet shitja.
  Vendodhja:
  Pasi kalon fshatin Vishnjė drejtimi pėr nė Baldushk nė luginėn e lumit/perroit Zhullima pa kaluar kėtė lumė, merrė majtas, ku gjenden dy Vila tė bardha dhe vazhdon buzė lumit mes kodrave, nė tė cilėn gjendet njė lagje me disa shtėpi banimi tė hershme dhe tė reja, e cila quhet/thirret Vishaj.
  Dokumentacioni: Toka ėshtė me Ēertifikat Pronėsie.
  Ēmimi i Shitjes: 3-miljon lek te reja (2'500'000 Lek e gjithė toka prej 500m2)
  Adresa: Lagja Vishaj- Vishnje, pa kaluar lumin/pėrroin Zhullima, drejtimi pėr nė Baldushk Tirane.
  Cel. : 0696281433
  *******************************
  A&D General Services Studio (A&D.G.S.S-Imobiliare)

  Adresa: Blv. Bajram Curri, Ndėrtesa 258, Kati 1, nr.7
  St.Unazės pranė Ministrisė sė Shėndetėsisė, Tiranė
  Tel: +355(0) 42 340 855
  Cel: +355 (0) 69 62 81 433
  Email: adstudiosherbimesh@gmail.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170514_163216.jpg
S: 509
Madhesia: 42.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170514_160254.jpg
S: 636
Madhesia: 64.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170514_160946.jpg
S: 462
Madhesia: 51.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170514_160414.jpg
S: 450
Madhesia: 69.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170514_160705.jpg
S: 452
Madhesia: 58.0 KB