Kompania Deutschcolor pjesė e DELTA GROUP, sjell nė Shqipėri traditėn Gjermane 100-vjeēare nė prodhimin e bojėrave
pėr ambjente tė brendshme dhe tė jashtme. Si rrjedhojė e rritjes sė saj tė vazhdueshme,
Deutschcolor kėrkon tė rekrutojė staf energjik dhe ambicioz pėr tė realizuar qėllimet e biznesit.
Nė fokusin tonė primar janė komunikimi, klima harmonike dhe shpirti I skuadrės nė ambjentin e punės.
Gjithashtu vlerėsimi sipas njė skeme motivimi nė referencė tė performancės
dhe vjetėrsisė nė punė janė njė tjetėr politikė sociale e grupit tonė.
Ėshtė kėnaqėsi pėr ne tė mirėpresim kandidatė qė na vlerėsojnė dhe dėshirojnė tė jenė pjesė e DELTA GROUP.

Pėr kėtė, ju ftojmė tė aplikoni pėr pozicionin: Menaxher Shitjeje / Durres.

Kėrkesat qė duhet tė pėrmbushin kandidatet:

  • Arsim i lartė.
  • Aftėsi menaxhimi dhe organizimi.
  • Eksperiencė nė fushėn e shitjes.
  • Mosha e preferuar 25-35 vjec.
  • Lejė drejtim automjeti.


Si tė aplikoni:
Pėr tė aplikuar pėr kėtė mundėsi, ju lutem dėrgoni CV me foto dhe dokumentat tuaja plotėsuese,
duke pėrcaktuar pozicionin pėr tė cilin aplikoni, nė adresėn elektronike: hr@deutschcolor.de
Ju do tė kontaktoheni nga burimet njerėzore, DELTA GROUP,
vetėm nėse CV dhe dokumetat tuaja plotėsuese do tė klasifikohen / seleksionohen nga skuadra jonė e vlerėsimit.