1. Standart Tirane, shes PLAZMA PER PRERJE LLAMARINE HYPERTHERM 3070 HD 7.000 Euro

  SHITET PLAZMA PER PRERJE LLAMARINE HYPERTHERM 3070 HD + GAS CONSOL + KOMPLET KAVOSH DHE TUBASH TORCE + RHV FREKUENCE + TORCE.

  E PERDORUR GJENDJA SHUME E MIRE.

  CEL.00355682575233
  INFO@EMAS.AL  Cel. : 0682575233
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: hypertherm 3070.jpg
S: 264
Madhesia: 61.0 KB