kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes makine Mercedes-Benz Viano Viti 2004, 3.500 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: vishnje
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  KM..........: 307365

  Shitet Mercedes-Viano 5+1 ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike,
  Makina shitete per arsyje mos perdorimi.

  Cel. :0682943111
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: AH Mercedez Viano.jpg
S: 22
Madhesia: 47.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: AH Mercedez II.jpg
S: 17
Madhesia: 41.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: P4110003.jpg
S: 16
Madhesia: 40.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: P4110004.jpg
S: 17
Madhesia: 36.3 KB