Pėrshėndetje kujtdo qė po lexon nė kėtė faqe.


Qėllimi ynė ėshtė tė asistojmė studentėt e Fakultetit tė Drejtėsisė gjatė periudhės sė studimeve.
Pėr kėtė arsye,ju vijmė nė ndihmė me anė tė detyrave tė kursit dhe temave te diplomave tė lidhura me tė Drejtėn Publike, Administrative, Kushtetuese, Marrėdhėniet e Qeverisjes Vendore dhe Decentralizimi, Procesi i Rregullt Ligjor, Marrėdhėniet Parlamentare,tė Drejtat e Njeriut,e Drejta Humanitare dhe Lufta, Marrėdhėniet Ndėrkombėtare dhe tė tjera.
Projektet ofrohen nė Word, Powerpoint & forma tė tjera tė veēanta, me ēmime konkuruese, kujdes tė jashtėakonshėm pėr tė ofruar punime unike dhe cilėsore.

Faleminderit pėr vizitėn nė faqen tonė dhe ju urojmė suksese nė studimet tuaja!

punimejuridike@gmail.com