kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Vlore, Shes bokse te markes Genius

  Sistemi i altoparlantėve tė Genius SP-HF1800A pėrbėhet nga dy altoparlantė tė lartė dhe me tre koka, pa subwoofer. Kjo i bėn ata njė sistem 2.0, i cili ka nje performnance shume te larte zeri. fuqia totale 50 W RMS, lidhen me pc, laptop, tv, tablet, smartphone.

  Cmimi:85 Euro
  Cel. : +355692790500
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1800A.jpg
S: 120
Madhesia: 40.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Bkbk9kpTURBXy82NjA4ZTRkNWY0NGFjMGY2YTNhZTA2YzY3ZThhNDliOC5qcGeSlQLNArwAwsOVAgDNArzCw4EBAQ.jpg
S: 67
Madhesia: 25.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: hf1800a-6.jpg
S: 74
Madhesia: 25.6 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu