kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Avokat Adriatik SALLAHU Tirane, - Perfaqesim Ligjore

  Une Perfaqesues ligjore Avokat Adriatik SALLAHU ofroj sherbimet si me poshte;
  - Konsulenca Ligjore
  - Mbrojtje Civile ( Familjare, Pune, Tregtare, Demeve..etj )

  - Mbrojtje Penale ( Polici,Prokurori, Gjykate, Gjykate e Krimeve te Renda...etj )

  - Mbrojtje Administrative ( Perpara Organeve Publike, Gjykate Administrative..etj.)

  - Pergatitjen e dokumentave dhe rregjistrimin e OJF-ve Shoqata dhe Fondacione.

  - Pergatitjen e dokumentave per shoqerite tregtare dhe rregjistrimin e tyre.


  Sherbimi do jete i kualifikuar dhe me seriozitet i ofruar per te drejten tuaj.

  Ju mirpres ne Zyren e Avokatis

  Adrese Rruga " Jordan Misja " banese Nr.135/2 Tirane.

  Cel +355 67 21 66 805

  Email- avokat.sallahu@Yahoo.com  Cel. : +355 67 21 66 805
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171028_115136.jpg
S: 57
Madhesia: 21.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170722_155200_563.jpg
S: 42
Madhesia: 41.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Untitled (5).jpg
S: 44
Madhesia: 22.5 KB