kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Greqi Oferta speciale, per ne Korfuz 261 Euro

  Messonghi Beach 3* Superior - Moraitika, Korfuz (All Inclusive)

  Zbritje 15% pėr Rezervime tė hershme deri mė 31 Janar.
  Ēmimi: Ishte €307 - Bėhet €261 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 11, 15, 18, 22, 25 Maj.
  Shtesa €55 pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.
  Oferta speciale, per ne Korfuz
  Ne Ju ofrojmė Transfertėn me Autobus vajtje ardhje nga Tirana deri nė Hotel (duke pėrfshirė edhe tragetin).  Nisjet janė:
  - ēdo tė Martė dhe tė Premte nga 11 Maj deri mė 28 Shtator 2018

  Messonghi Beach 3* Superior - Moraitika, Korfuz (All Inclusive)

  Zbritje 15% pėr Rezervime tė hershme deri mė 31 Janar.
  Ēmimi: Ishte €307 - Bėhet €261 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 11, 15, 18, 22, 25 Maj.
  Shtesa €55 pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

  Corfu Belvedere 3* - Benitses, Korfuz (All Inclusive)

  Zbritje 20% pėr Rezervime tė Hershme deri mė 31 Janar.
  Ēmimi: Ishte €315 - Bėhet €252 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 22, 25, 28 Maj, 1, 8 Qershor.
  Shtesa €55 pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: corfu.jpg
S: 32
Madhesia: 43.2 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu