Dji S1000 Premium, sistem fluturimi A2, bateri gigapower 2150 mah, karikues smart charger, Dhurate Gimbal Zenumse Z15 5D HD, vlera e blerjes 6000 euro, shitet per 1599 euro. (S1000 eshte dron me sistem te hapur, mund ti shtohet sistem fluturimi A3 dhe lightbridge 2, mund te perdori kameren e inspire 1 X3 X5 X5 Raw, ose inspire 2 X4 X5S X7) Sistemi i fluturimit me 8 motorre ofron siguri me te larte se dronet me 4 motorr, sepse dhe ne rast se demtohen motorret si pasoje e nje perplasje te mundshme, S1000 mund te ulet i sigurt ne toke edhe me 3 motorr te demtuar. Shitet per arsye te mbylljes se aktivitetitKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  A76484BC-C44D-4FB3-BA4F-1A16AB834FC1.jpg
S: 92
Madhesia:  32.1 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  DD0E9861-06CF-45C6-9F57-106A66844B0D.jpg
S: 41
Madhesia:  23.8 KB

Cel. : 0694055540