Te nderuar Zonja dhe Zotrinje,

Studio FAQE INTERNETI ne bashkepunim me FONDACIONIN GJERMAN TE ZHVILLIMIT subvencionon te gjithe organizatat OJF shoqata dhe fermeret shqiptare ne ndertimin e faqeve Internetit Online.

Ne ofrojmė ndėrtimin e faqes sė internetit falas ne bashkepunim me FONDACIONIN GJERMAN TE ZHVILLIMIT

Kjo pagesė bėhet pėr pėr vendin (hostimin) qė ajo faqe do zėrė ne internet dhe pėr blerjen e prapashtesės (domain) .com. Bėhet fjale pėr shifrėn 80 euro/vjetore.
Pamja e faqes pėrshtatet nga ne, sipas llojit tė biznesit qė posedon klienti ynė.
Emri i faqes suaj do jetė p.sh.: www.emri.com

Si procedohet :

Ne ose ju tregojme dizajnin dhe behet pagesa prej 90 euro parapagim dhe fillohet nga puna me pas keni faqe e Interneti ONLINE.

Faqja e internetit ėshtė pasqyra e vėrtetė e biznesit tuaj!

Ju mund tė promovoni dhe tė bėni tė njohur mė gjerėsisht biznesin tuaj me anė tė njė faqeje interneti. Kompania FaqeInterneti ju ofron mundėsinė e ndėrtimit tė faqes sė internetit pėr kompaninė / biznesin tuaj me ēmimet mė tė mira krahasuar me kompanitė e tjera qė ofrojnė kėtė shėrbim. Nėse tashmė nuk e keni njė faqe interneti pėr biznesin tuaj, na kontaktoni qė tė flasim pėr kėtė. Nėse e keni njė faqe, por, pėr ēfarėdo arsyeje nuk jeni i kėnaqur, na kontaktoni qė tė kujdesemi ne pėr faqen tuaj.

Qėllimi ynė kryesor pėr ju si klient ėshtė krijimi i njė web-faqeje profesionale, praktike dhe lehtėsisht tė pėrdorshme nga klientėt tuaj aktualė dhe ata potencialė, si dhe paraqitja e qartė e mesazhit tuaj drejtuar vizitorėve.

Jemi mė tė mirėt dhe mė tė lirėt, nėse gjeni mė mirė dhe mė lirė, ne jua bėjmė njė faqe pa para.

Mė poshtė po ju paraqesim nė mėnyrė tė detajuar ofertat tona:


Shėrbimet tona pėr faqe tė internetit sipas standardeve mė tė larta dhe teknologjive mė tė fundit, ofrohen pėr koorporata, biznese komerciale, organizata tė mesme e tė vogla, si dhe pėr individė tė ndryshėm.

Faqe Interneti ėshtė gjithashtu nė gjendje tė ofrojė Optimizimin nė motorėt e kėrkimit, statistika tė ndryshme mbi vizitorėt nė faqen tuaj dhe marketing nė rrjetet sociale: Facebook, Twitter.

Kurrė mos hezito tė na kontaktosh pėr tė marrė njė ofertė nga ne.

Bashkepuntorėt qė sjellin faqe interneti do shpėrblehen me 30 Euro+perqindje(%)

Disa nga punimet e Fundit te Studio Faqe Interneti:

http://www.publeaks.al/ Faqe Denoncuese, informative dhe gjurmuese
https://www.dls24.info/ faqe per sherbime zhvendosje Umzugs Dresden
https://www.meinumzugsberater.de/ Umzugsunternehmen in Dresden
http://www.arberiatv.al/ Faqe Lajme Informative me lajme nga vendi dhe bota
http://www.ebay-njoftime.al Program per publkimin e njoftime sipas vendodhjes dhe kohe limit
http://wifi-net.al/index.php Faqe ISP
http://www.larjetapetesh.al/ Kompani larje tapetesh
http://www.respublica.org.al/ Faqe organizate joqeveritare
http://www.urbangeco.com/ Kompani qe prodhon lende bituminoze per rruget
http://www.faqeinternet.al Studio Faqe Interneti
http://www.ofertalive.al Faqe per te publikuar oferta e fundit nga rajoni me Gelocation.


Gjithashtu ne shitje programet:

1. BILANC I THJESHTE
2. App per Android dhe IOS
3. Program per fotografet per menaxhimin e modeleve.
4. Program per menxhimin e shitjeve online ne Amazona dhe Ebay.
5. Program per menaxhimin e logjistikes.
6. Ofrojme server duke filluar nga 10 euro/muajPer pyetje qendron znj Manushaqe Teli ne dispozicion ne faqeinternet@gmail.com .

Me respekt,

Stafi i Kompanisė Faqe Interneti
Mobile: 0697963072
E-mail: faqeinternet@gmail.com
Web: www.faqeinternet.al
www.ofertalive.al
www.ebay-njoftime.alCel. : 0697963072