kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Mal i zi KI NE KOLASHIN/ Hotel & SPA AURE 4Yje LUX, 2 Dite, 55 cdo fundjave 1 nate 2 dite 55 Euro

  PROGRAMI DY DITOR PER SKI NE KOLASHIN/ Hotel & SPA AURE 4Yje LUX, 2 Dite, 55

  KY UDHETIM DO TE REALZIOHET NE DATAT E MEPOSHTME
  MUAJI JANAR
  13-14 Janar! ►20-21 Janar! ►27-28 Janar!

  MUAJI SHKURT
  3-4 Shkurt! 10-11 Shkurt! 14-15 Shkurt! 17-18 Shkurt! 24-25 Shkurt!


  DITA E PARE: Ujevara e Niagares Podgorice Delta City shopping
  *Nisja ne mengjes ne oren 7:30 nga kafe Flora. Ndalesa e pare kafe ne qytetin e bukur te Shkodres per te vazhduar me pas drejt pikes kufitare te Hanit te Hotit.
  *Pas proceduarave kufitare, vazhdimi i udhetimit drejt Podgorices ku destinacioni i pare do te jete Ujevara e Niagares. Ndalese per fotografi dhe kafe per te shijuar bukurine natyrore qe te ofron Ujevara, ku ne kete periudhe te vitit eshte e tej mbushur me prurje uji.
  *Pas vizites ne Ujevaren e Niagares vazhdim i udhetimit per ne Podgorice ne qendren tregtare Delta City (me e madhia ne Malin e Zi). Kohe e lire per te konsumuar dreken ne restorantet e shumte dhe per te bere shopping.
  *Rreth ores 17:00 akomodimi ne Hotel & Spa Aurel 4Yje Lux. Hoteli (i pozicionuar ne zonen e re te biznesit te Podgorices) ndodhet 800 m larg qendres se qytetit ne nje distance prej 10-15 minutash ne kembe.
  Kohe e lire per te pushuar dhe per te perdorur spa e hotelit si jakuzzi, sauna, banjo turke dhe palestren.
  Per personat qe do deshirojne guida do ju shoqeroje ne kembe, per te vizituar qytetin e Podgorices si sheshi kryesour, bulevardin buze lumit, etj.
  *Darka shtrohet buffe e happur ne restorantin e hotelit, ku ju mund te konsumoni cfare te deshironi.
  *Pas darka e lire te frekuentoni klubet e nates te qytetit ne afersi te hotelit


  DITA E DYTE: KOLASHIN
  *Pas mengjesit buffe e hapur ne hotel, nisja drejt Kolashinit.
  Mberritja ne Kolashin rreth ores 10:30 dhe qendrimi atje deri ne oren 15:30.
  Mundesi per per te bere sporte dimerore, si Ski, Snowboard ose Motor-Bore. Sugjerohet te konsumohet dreka ne restorantin e zones.
  PISTA E SKIJIMIIT NE KOLASHIN konsiderohet si me e madhja ne Malin e Zi, duke zoteruar 14 km hapsire per skijim te ndara ne pista te ndryshme skijimit sipas kategorive te veshtiresise.
  Gjithashtu ndodhen edhe 6 teleferik per tu zhvendosur ne pistat e shumta te Kolashinit.
  *
  Pas drekes, rreth ores 15:30 nisja drejt Tiranes.
  Ndalesa rruges per kafe dhe pushim dhe mberritja ne Tirane ne darke.

  覧覧覧覧覧覧覧覧覧
  Duhet t dini se:

  ►Ne cmim prfshihet:
  1) Transporti sipas programit Tirane Podgorice Kolashin Tirane
  2) Akomodimin ne hotel Aurel 4Yje (ne qender te Podgorices)
  3) Mengjesi dhe Darka te cilat shtrohen buffe e hapur ne restoratin e hotelit
  4) Perdorimi i qendres SPA (jakuzzi, banjo turke, sauna, palester)
  5) Guida gjate vendeve qe do te vizitojme
  6) Taksat e qytetit,

  覧覧覧覧覧覧覧覧覧-
  ► Akomodimi dhe fjetja do t bhet n hotel Aurel 4Yje (ne qender te Podgorices)

  ► Nisja do t bhet n orn 07:30 t mengjesit t dits s pare, nga kafe Flora
  覧覧覧覧覧覧覧覧覧
  ► Pajisje dhe veshje pr nj guid sa m komode:

  1) Kpuc t prshtatshme pr mal dhe bor.
  2) Shall, doreza, kapu dhe xhup t trash.
  3) Karta ID ose Pashaporta per kalimin e doganes. Kujdes mjeti i identifikues (si ID ose Pashaporta) nuk duhet te jete i demtuar ose i thyer
  4) kepuce (atlete) rezerve pasi do qendroni gjate duke shkelur ne bore dhe kepucet tuaj mund te lagen
  5) rrobat e banjos per te perdorur SPA e hotelit

  覧覧覧覧覧覧覧覧覧
  ► Ne cmim nuk perfshihen:
  1) Drekat gjate dy diteve te udhetimit
  2) Pajiset e skive dhe Teleferiku ne Kolashin
  klikoni foton pr ta zmadhuar klikoni foton pr ta zmadhuar Klikoni foton pr nj pamje m t madhe

Emri: SKI 34.jpg
S: 35
Madhesia: 7.0 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu