SHES NE BLLOK,TE GJITHA MAKINERITE PER HAPJEN E NJE BIZNESI PASTRIM KIMIK
Makinerite jane te markave me te mira ekzistente ne merkatoKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  306900_200673463391895_54388956_n.jpg
S: 39
Madhesia:  37.6 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  20160701_090307.jpg
S: 12
Madhesia:  27.4 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  26732542_10213104497225315_476797116_o.jpg
S: 12
Madhesia:  41.1 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  26754696_10213104502665451_1619140116_n.jpg
S: 12
Madhesia:  117.3 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  26772109_10213104496025285_1577119496_o.jpg
S: 11
Madhesia:  52.0 KB,te reja e te supermirembajtura
lavasecco 14 kg
lavatrice uji 16 kg
asciugatrice(tharese) 10 kg
Nje tavoline hekuri me avull e kaldaje me vete
dy tavolina hekuri me avul me nje kaldaje te perbashket
lavatrice e vogel 7kg
te gjithe impiantin elektrik (me prizat,celsat,siguresat,etj)
nje Nastro trasportator per rrobat me mbi 500 numra e vende
Sistemi gestional (kompjuteri)me programin kompjuterik per lavanderi dhe dy stampantet
Nje impiant ricikli uji per kursim uji dhe energjie
Nje depozite ku filtrohet uji i derdhjes se makinerive
Dhe pajisje te tjera si stende etj etj

Cel. : 00393492203466