kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Fier, shes punime dore me fije dhe gozhde

  Shes punime dore te krijuara me fije dhe gozhde. Dizajni dhe ngjyra sipas deshires. Mund te me kontaktoni ne email per me shume informacion, denadaallkanjari@gmail.com Faleminderit!
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180110_183838.jpg
S: 113
Madhesia: 28.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180110_183852.jpg
S: 115
Madhesia: 25.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180110_183822.jpg
S: 93
Madhesia: 23.1 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu