kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Fier, shes punime dore me fije dhe gozhde

  Shes punime dore te krijuara me fije dhe gozhde. Dizajni dhe ngjyra sipas deshires. Mund te me kontaktoni ne email per me shume informacion, denadaallkanjari@gmail.com Faleminderit!
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180110_183838.jpg
S: 106
Madhesia: 28.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180110_183852.jpg
S: 111
Madhesia: 25.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180110_183822.jpg
S: 88
Madhesia: 23.1 KB