DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpėrmjet shėrbimeve tė ofruara pėcjell pėr tregun e punės vlerat mė tė mira profesionale.
Jeni individe nė kėrkim tė karrieres tuaj apo kompani nė kėrkim tė stafit mė tė mirė pėr ekipin tuaj, na kontaktoni pėr tė bėrė zgjedhjen e duhur. Nė emėr tė njė kompanie lider nė fushėn e tregėtimit tė pllakave, parketit dhe hidrosanitareve, DIMENSION po kėrkon tė rekrutojė kandidatė nė pozicionin:

MENAXHER/E SHITJESH

DETYRAT DHE PĖRGJEGJĖSITĖ


· Prezantues/e nė showroom, me objektiv finalizimin e tė shitjes sė produkteve.
· Prezantimi dhe orientimi i saktė pėr produktet qė kompania ofron pėr klientėt sipas nevojave tė tyre;
· Aftėsi tė kuptojė dhe tė komunikojė pėr ēdo detaj nė lidhje me kėrkesat e klientėve;
· Tė mbajė kontakte tė rregullta (duke pėrfshirė dhe komunikimin me telefon) me klientėt, tė rinj dhe ekzistues si dhe me arkitektė;
· Tė menaxhoje dhe realizoje te gjithe procesin e shitjes dhe porosise se klientit;
· Tė menaxhojė procesin e shpėrndarjes sė informacionit tek kolegėt, specialistėt pėrkatės.

KUALIFIKIMET DHE AFTĖSITĖ E KĖRKUARA

Edukimi: Tė ketė mbaruar Fakultetin pėrbėn avantazh;

Eksperiencė Pune: Minimumi njė vit eksperiencė pune;

Aftėsi:

· Tė njohė programet bazė tė paketės Microsoft Office;
· T’i karakterizojė mirėsjellja, komunikimi dhe serioziteti;
· Tė jetė i/e besueshme dhe i/e vullnetshme me relizimin e detyrave;
· Tė ketė aftėsi shumė tė mira nė shitje;
· Njohja e gjuhės e njė gjuhė tė huaj pėrbėn avantazh.

Mirėpresim tė gjithė kandidatet e interesuar tė cilėt mund tė dėrgojnė aplikimin e tyre (letėr shoqėruese dhe CV nė adresėn: rekrutime@dimensionhr.al;
Ju lutemi, gjatė aplikimit specifikoni nė titullin e emailit pozicionin pėr tė cilin interesoheni.

Ju informojmė se vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur nga dokumentacioni i tyre do tė njoftohen pėr intervistė.

Afati i dorėzimeve tė CV-ve ėshtė deri mė 06 Maj 2018

JU MIRĖPRESIM!


Cel. : +355674647484