DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpėrmjet shėrbimeve tė ofruara pėcjell pėr tregun e punės vlerat mė tė mira profesionale.
Jeni individe nė kėrkim tė karrieres tuaj apo kompani nė kėrkim tė stafit mė tė mirė pėr ekipin tuaj, na kontaktoni pėr tė bėrė zgjedhjen e duhur. Nė emėr tė njė kompanie lider nė fushėn e tregėtimit tė pllakave, parketit dhe hidrosanitareve, DIMENSION po kėrkon tė rekrutojė kandidatė nė pozicionin:

FINANCER (Senior)

DETYRAT DHE PĖRGJEGJĖSITĖ


· Drejton, menaxhon dhe mbikqyr tė gjitha cėshtjet financiare tė ndėrmarrjes;
· Ndihmon nė planet strategjike pėr tė rritur rendimentin dhe ecurinė e biznesit (duke studiuar mirė tregun, buxhetin dhe mundėsitė);
· Pėrgatitja e pasqyrave financiare vjetor dhe mujore nė funksion tė manaxhimit (PASH, Bilanc, Cash Flow);
· Pėrgatitja dhe deklarimi fiskal i listė pagesės, dhe deklaratave tė tjera fiskale mujore dhe vjetore;
· Manaxhimi i gjendjes sė cash dhe pagesave;
· Organizimi i punės nė departamentin e financės dhe respektimi i afateve tė raportimit;
· Manaxhim tė operacioneve kompjuterike nė sistemin financiar dhe kontroll tė kontabilitetit tė kompanisė;
· Pėrgatitja e raporteve specifike nė varėsi tė kėrkesave tė manaxhimit;
· Mbikqyr tė gjitha funksionet e dhe raportimet e departamentit tė financės.


KUALIFIKIMET DHE AFTĖSITĖ E KĖRKUARA

Edukimi: Tė ketė mbaruar Fakultetin Ekonomik, dega Financė;

Eksperiencė Pune: Dy ose me shumė vite eksperiencė;

Aftėsi:

· Tė njohė programet bazė tė paketės Microsoft Office, Alpha Business;
· Njohje e legjislacionit dhe dokumetacionit financiar;
· I komunikueshėm, fleksibėl dhe i gatshėm pėr tė shpalosur ide krijuese dhe inovative;
· Tė ketė aftėsi shumė tė mira nė pėrdorimin e gjuhės angleze (njė gjuhė e dytė pėrbėn avantazh).

Mirėpresim tė gjithė kandidatet e interesuar tė cilėt mund tė dėrgojnė aplikimin e tyre (letėr shoqėruese dhe CV nė adresėn: rekrutime@dimensionhr.al;
Ju lutemi, gjatė aplikimit specifikoni nė titullin e emailit pozicionin pėr tė cilin interesoheni.

Ju informojmė se vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur nga dokumentacioni i tyre do tė njoftohen pėr intervistė.

Afati i dorėzimeve tė CV-ve ėshtė deri mė 20 Prill 2018

JU MIRĖPRESIM!


Cel. : +355674647484