kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Arabia Saudite Shėn Valentini nė Dubai dhe Abu Dhabi, 6 Ditė - €599, Nisja 599 Euro

  Oferta per SHen Valentin


  Shėn Valentini nė Dubai dhe Abu Dhabi, 6 Ditė - €599, Nisja mė 10 Shkurt
  Shėn Valentini nė Paris, 4 Ditė €399, Nisja mė 10 Shkurt
  Shėn Valentini nė Barcelonė, 4 Ditė €399, Nisja mė 11 Shkurt
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: dubai.jpg
S: 57
Madhesia: 26.2 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu