kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj bilete avioni 2-D ⚜Shkup Hamburg 35 ⚜Shkup Frankfurt 50 ⚜Shkup Barcelo 35 Euro

  Super Oferta Mbas 15 Shkurtit dhe ne vazhdim
  Jo te gjitha datat me ofert

  Shkup Basel 40
  Shkup Oslo 40
  Shkup Paris 35
  Shkup Vaxjo 40
  Shkup Berlin 40
  Shkup Malmo 40
  Shkup Malte 35
  Shkup Koln 35
  Shkup Bruksel 35
  Shkup Londer 40
  Shkup Hanover 35
  Shkup Hamburg 35
  Shkup Frankfurt 50
  Shkup Barcelone 35
  Shkup Dortmund 40
  Shkup Bratislava 35
  Shkup Eindhoven 65
  Shkup Stockholm 40
  Shkup Nuremberg 35
  Shkup Gothenburg 40
  Shkup - Copenhagen 50
  Shkup Friedrichshafen 30 (26 Shkurt )
  klikoni foton pr ta zmadhuar klikoni foton pr ta zmadhuar Klikoni foton pr nj pamje m t madhe

Emri: travel 333.jpg
S: 33
Madhesia: 15.9 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu