Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Cdo fundjave ne Kolashin 🚌Nisja :19 , 26 Janar, 3 Dite 99 99 Euro

  Cdo fundjave ne #Kolashin

  Hotel VERDE LUXURY 4*, i vetmi me #Pishina
  Nisja :19 , 26 Janar, 3 Dite 99€  Perfshihen:

  Transporti me AUTOBUS Komod

  Mengjes + DARKA ne Hotel

  Perdorimi i Pishines dhe Jakuzzit

  Shoqerues Shqiptar

  WI FI Falas
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: VERDE COMPLEX.jpg
S: 38
Madhesia: 40.1 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu