kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Smartphone Iphone iPhone 7 420 Euro

  Iphone 7 32 gb i perdorur . I disponueshem me kutine dhe karikuesin origjinal . I mbajtur ne kushte perfekte . Versioni mate black ka disa shenja qe duken ne pjesen e prapme ne drite. nuk ka shenja demtimi Kontaktoni ne mail : jon.kazani@gmail.com ose whatsapp

  Cel. : 00355697718648
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FEDEF94B-109F-4166-8CD2-9B0CE0A662E2.jpg
S: 124
Madhesia: 41.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 8728600E-F3DF-4D76-A733-57DDC4A6397D.jpg
S: 62
Madhesia: 28.2 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu