Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour KOLASHIN me Super Argetim 55 Euro

  KOLASHIN me Super Argetim
  Dt. 13-14 JANAR! 2 Dite! Cmimi: €55!
  💎Hotel Aurel 4**** lux (qender qyteti) -- 😍me Jakuzi, Sauna, Hamam dhe palester (te perfshira ne cmim)  🔖PERFSHIHET NE CMIM
  1) Transporti sipas programit Tirane – Podgorice – Kolashin – Tirane
  2) Akomodimin ne Hotel Aurel 4Yje ne Podgorice
  3) Mengjesi dhe Darka te cilat shtrohen buffe e hapur ne restoratin e hotelit
  4) Perdorimi i qendres SPA (jakuzzi, banjo turke, sauna, palester)
  5) Guida gjate vendeve qe do te vizitojme
  6) Taksat e qytetit

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ski 222.jpg
S: 31
Madhesia: 12.5 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu