devinf.com


+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 11, 150 m² 315.000 Euro (Twin Towers)

  Zona/Rruga : Twin Towers

  Shitet apartamenti pas Kullave Binjake perballe Piramides.
  Jane 2 ballkone dhe 2 banjo, njera me hidromasazh dhe tjetra me vask.3 dhoma +kuzhina+aneks. . Condicioner ne cdo dhome.
  Cmimi 2100 euro/m², i diskutueshem. Condicioner ne cdo dhome. Jepet edhe me qira: 800 euro per banese, 1100 euro per zyre

  Cel. : 0673040160
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC_0123 (resized).jpg
S: 67
Madhesia: 37.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC_0121 (resized).jpg
S: 49
Madhesia: 35.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC_0122 (resized).jpg
S: 48
Madhesia: 41.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC_0124 (resized).jpg
S: 48
Madhesia: 43.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC_0125 (resized).jpg
S: 49
Madhesia: 53.5 KB