devinf.com
Kliko
kliko

 1. Standart 104-Tirane,Shitet Apartament 1+1+A Kati 3,Sip.59m²,Cmimi 68.000 Euro, Rr."Sitki Ēiēo",pėrballė Maternitetit te Ri/Lanės,300m mbi Urėn e Brrylit/Ministrine e Jashtėme

  Shitet: Apartament tipit 1+1 me 1-Banjo, Siperfaqe neto .59 m2, Kati 5-tė teknik, ose i treti banim nė rrugėn "Sitki Ēico", Pallati Prodani (me Big-Market nė katin pėrdhesė) pėrballe Maternitetit Ri.
  Pallati i ri 9-katėsh, ndėrtim i viteve 2005-2006, me punime cilėsore, me ashensor (4-5 persona), me kamera dhe administrator, me 7-kate banim dhe dy kate sipėrfaqe tregtare (pari/pėrdhes dhe i dyti). Pallati ėshtė nė linjėn e dytė rreth 15m (pak i spostuar) nga linja e parė, por i dukshėm nga Materniteti/trotuari i Lanės, pasi pozicionohet ndėrmjet dy pallateve tė tjera. Ndodhet nė Rr."Sitki Ēiēo", rruga qė lidh Rr."Hoxha Tahsim" me Maternitetin e Ri/Lanėn. Pallati ėshtė me pozicion dhe pamjen mė tė madhe nė veri-lindje dhe jug/perėndim, nė njė zonė tė preferuar, relativisht tė qetė.
  Apartameti: ėshtė i tipit 1+1, me njė koridor, me 1-banjo, nė katin 3 banim, me sipėrfaqe totale 64m2, nga tė cilat rreth 5.7m2 e pėrbashkėt dhe pjesa neto e apartamentit 58.3m2. Apartamenti ėshtė relativisht i bollshėm, me pamje/pozicion nga lindja dhe jug-lindja/Materniteti i Ri/Lana. Apartamenti ėshtė me kubaturė tė lartė, i ngrohtė, me kuzhinė tė kompletuar dhe banjot tė kompletuara e funksionale, kėndin e ndėnjes/sogiornon dhe njė dhomė gjumi(pėr ēiftin) tė mobiluar. Apartamenti ėshtė mjaft i pėrshtatshėm pėr ēif tė moshuarish, ose ēift tė rinjsh, individė etj.
  Pėrbėrja dhe Planimetria Apartamentit: Pėrbėhet nga njė koridor pėrmasa normale, i cili komunikon me tė gjitha pjesėt e tjera. Sa po futesh nga dera kryesore, nė tė majtė gjendet banjo-dush e kompletuar, pėrfshirė edhe lavatriēen. Nė vazhdim po majtas gjendet pjesa e ndėnjes/sogiorno me kuzhinėn e kėndin e ngrėnies pėrmasa relativisht tė bollshme, nė formė drejtkėndore, me kuzhinė tė kompletuar dhe pjesa e ndėnjes e mobiluar, me kondicioner tė instaluar. Pjesa e ndėnjes ka njė dritare tė madhe pėr ndriēim dhe ajrosje nga lindja dhe jug-lindja. Nė fund tė koridorit, gjendet dhoma gjumit normale (pėr ēiftin) me dritare dhe me pamje nga lindja jug/lindja Materniteti/Lana, e mobiluar.
  Muret dhe tavanet: Muret janė nė pėrgjithėsi tė drejta, tė suvatuara/patinuar dhe tė lyera me ngjyrė tė hapura, limon etj, ndėrsa tavanet normale, nė pjesėn e ndėnjes tė punuara me gipse, tė suvatuar/patinuar ngjyrė tė bardhė.
  Dyshemeja: ėshtė e shtruar e gjitha me pllaka, me pėrmasa mesatare, ngjyrė bezhė tė hapur.
  Dyert e brendėshme: prej drurit-tamburato, ngjyrė mjalti pak e hapur, ndėrsa dritraret vetratė-duralumin dopio xham, ngjyrė tė bardhė dhe me grila plastike tė bardha.
  Pėrdorimi i mėparshėm e aktual: Apartamenti mė parė ka qenė pėrdorur shumė pak nga pronarėt dhe aktualisht ėshtė lėshuar me qera, por i destinuar pėr shitje.
  Dokumentacioni: Me dokumentacion tė rregullt, Ēertifikatė Pronėsie dhe i shitshėm nė ēdo moment.
  Ēmimi i Shitjes: Shitet me 68'000 euro/€. i diskutueshėm, i kompletuar dhe mobiluar.
  Adresa:Nė rrugėn "Sitki Ēiēo", pėrballė Maternitetit te Ri/Lanėn ose rreth 300m larg Urės sė Brrylit. Tiranė adgss
  Pėr vizita nė objekt, jeni tė lutur tė kontaktoni nė:
  Cel: 0696281433 adgss
  A&D General Services Studio (A&D.G.S.S-Imobiliare)
  Adresa:Blv.Bajram Curri, Ndėrtesa. 258, Kati 1, nr.7
  St.Unazės pranė Ministrisė sė Shėndetėsisė, Tiranė
  Tel: +355(0) 42 340 855
  Cel: +355 (0) 69 62 81 433
  Email: adstudiosherbimesh@gmail.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171018_171911.jpg
S: 1080
Madhesia: 52.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180109_105602.jpg
S: 431
Madhesia: 56.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180109_105617.jpg
S: 414
Madhesia: 49.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180109_105942.jpg
S: 408
Madhesia: 86.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180109_105343.jpg
S: 405
Madhesia: 55.0 KB