EPPC Albania kėrkon njė Supervisor/e Finance pėr klientin e saj, njė ndėr kompanitė e suksesshme nė vend nė import dhe distribucion.

Pėrgjegjėsitė Kryesore:

1. Drejtimi dhe kontrolli i tė gjithė aktivitetit financiar tė kompanisė;
2. Drejtimi dhe organizimi i stafit tė financės;
3. Pėrgatitja e pasqyrave financiare.

Kėrkesat pėr kėtė pozicion janė:

· Diplomė Universitare, Dega Financė - Kontabilitet;
· Eksperiencė pune nė drejtimin e kontabilitet-financės jo mė pak se 2 vjet;
· Tė zotėrojė programet financiare; (Bilanc-i i preferueshėm);
· Tė ketė njohuri tė mira tė legjislacionit tatimor dhe doganor;
· Pėrdorimi i MS Office (Excel ėshtė domosdoshmėri);
· Aftėsi drejtuese dhe organizative.

Tė dhėnat:

Pozicioni: Supervisor/e Finance;
Vendndodhja: Autostradė;
Pagesa: Shumė e mirė;
Kontrata: Sipas Kodit tė Punės;
Aplikimet mbyllen: 19/01/2018.


Si tė aplikoni:

Pėr tė aplikuar pėr kėtė mundėsi punėsimi, ju lutemi dėrgoni CV-nė tuaj dhe dokumentet e tjera shoqėruese duke pėrmendur pozicionin pėr tė cilin aplikoni nė adresėn e e-mail-it: recruitments@eppc.al

Ju do tė kontaktoheni vetėm nė qoftė se CV-ja juaj dhe dokumentet shoqėruese do tė kualifikohen.
Tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.