devinf.com
Kliko
kliko

 1. Standart 014-Tirane,Shitet Apartament 2+1+A+BLK Kati 5,Sip.74m²,Cmimi 72.000 Euro diskutueshem (Pallat ekzistues, Blv. Zhan D'Ark, te Brryli, pranė Ministrisė sė Jashtme, buzė Unazės!

  Shitet:Apartament tip 2+1 me Ballkon, Banjo, Sip.74m2, kati 5-tė, banim, brenda Unazės/segmenti "Arkitekt Kasemi", tek "Brryli" zonė e preferuar, 10-minuta nė kėmbė nga Qendra e Tiranės.
  Zona e Brrylit: ėshtė njė ndėr zonat e preferuara tė Tiranės e mirėintegruar me tė gjitha arteriet kryesore urbane dhe zonat e tjera. Kjo ėshtė njė zonė (Brryli, Ministria e Jashtme, Ali Demi, Materniteti Ri etj) mjaft e preferuar pėr banim dhe ndėr mė tė pastrat nga ana ekologjike dhe ambjentale, me pak pjerrėsi pėr largimin e ujerave sipėrfaqesorė, e pėrshkuar nga lumi Lana dhe e pozicionuar gjeografikisht mjaft mirė nė krahun/ drejtimin e malit tė Dajtit.
  Pozicioni i pallatit ku ndodhet Apartamenti nė shitje, gjendet brenda unazės, tek Brryli, nė segmentin (A. Kasemi) qė lidh Urėn e Brrylit me Poliklinikėn e Specialiteve Nr.1/ose Klinika Iraniane, nė linjėn e parė buzė Unazės dhe 40m larg stacionit tė unazės sė brrylit, nė drejtimin e blv "Zhan D’Ark". Mikro-zona ku gjendet pallati ėshtė e mirė-sisitemuar, gjelbėruar dhe me lulishte e stola pėr tė qėndruar e pushuar.
  Pallat ekzistues 5-katėsh, i vitit 1985, me tulla tė bardha, me 2-hyrje, me shkallė tė gjėra dhe me drite e ajrosje natyrale, nė ēdo kat ka nga 2-apartamente. Pallati ėshtė 5m larg trotuarit me shtrirje mė tė madhe nga veri/lindja(nga Dajti) dhe jug/perėndim (rrjedha e Lanės dhe qendra e Tiranės).
  Apartameti:ėshtė i tipit 2+1 i bollshėm me sipėrfaqe 74.2m2, 1-banjo, e 1-ballkon, njė koridor, nė katin e 5-tė e tė fundit banim; me dritė tė bollshme, lehtėsisht i ajrosshėm, me pamje/pozicion nga lindja dhe veri/lindja(unaza/ura-brrylit), si dhe jug/perėndimi e veri/perėndimi; komplet i rikonstruktuar, me kuzhinė tė kompletuar, banjo tė kompletuar e funksionale, kėndin e ndėnjes/sogiornon dhe dhomat e gjumit tė mirė mobiluara. Tė gjitha pjesėt e apartamentit me dritė dhe ajrosje natyrale, tarraca e riparuar komplet me termo dhe hidro-izolim, holli nė kat ėshtė shumė i bollshėm.
  Pėrbėrja/planimetria apartamentit:Pėrbėhet nga koridori kryesor hyrės, i cili nga ana e pjesės sė ndėnjes ėshtė i hapur, si dhe nga koridori kalohet nė tė gjitha pjesėt e tjera tė apartamentit. Nga e djathė e koridorit gjendet pjesėn e ndėnjes/sogiorno me kuzhinėn (e kompletuar me tė gjitha pajisjet) dhe kėndi i ngrėnies. Kjo pjesė me pėrmasa relativisht tė bollshme, me shumė dritė natyrale, ka formė katrore, nga pjesa e ndėnjes kalohet nė ballkonin e gjatė me pamje nga Unaza, i mbyllur me vetratė dhe i ndarė nė dy pjesė funksionale njė e lidhur me kuzhinėn ku ėshtė edhe soba e gatimit, ndėrsa pjesa tjetėr thjesht ballkon e tharje rrobash.
  Gjithashtu nė tė djathtė gjendet dhoma e gjumit, e ēiftit me pėrmasa relativisht tė bollshme, e mobiluar, shtruar me parket-druri, me pamje e dritare nga lindja/Unaza. Nė tė majtė tė koridorit, gjendet banjo-dush, e bollshme e kompletuar, me dritare nga perėndimi, po nė tė majtė gjendet dhoma tjetėr e gjumit, me pėrmasa normale, e mobiluar, me pamje nga veri/perėndimi.
  Muret dhe tavanet: Muret janė nė pėrgjithėsi tė drejta, tė suvatuara dhe tė lyera me ngjyrė tė hapura, limon i hapur etj, ndėrsa tavanet normale, ngjyrė tė bardhė. Dyshemeja:ėshtė e shtruar e gjitha me pllaka cilėsore, me pėrmasa drejtkėndore dhe ngjyrė bezhė tė hapura.
  Dyert e brendshme: prej druri, ngjyrė kafe nė vishnje, ndėrsa dyert e ballkoneve, si dhe dritraret vetratė-duralumin dopio xham, ngjyrė tė bardhė dhe me grila plastike tė bardha.
  Pėrdorimi i mėparshėm e aktual: Apartamenti ėshtė i banuar nga pronarėt qė nga privatizimi, si dhe aktualisht, por pėr arsye ndėrrimi nė banesė tė re, kjo pronė ėshtė nė shitje.
  Dokumentacioni: Ēertifikatė Pronėsie i shitshėm nė ēdo moment
  Ēmimi Shitjes:Shitet i kompletuar dhe mobiluar.- 72'000 euro -i diskutueshėm
  Adresa:Brenda Unazės segnenti/rruga "Arkitekt Kasemi", tek Brryli, 40m nga stacioni Unazės/Brrylit, blv Zhan D’Ark ose afėr Ministrisė sė Jashtme, 10-minuta kėmbė nga qendra e Tiranės. adgss
  Cel : 0696281433 adgss
  A&D General Services Studio (A&D.G.S.S-Imobiliare)
  Adresa: Blv. Bajram Curri, Ndėrtesa 258, Kati 1, nr.7
  St.Unazės pranė Ministrisė sė Shėndetėsisė, Tiranė
  Tel: +355(0) 42 340 855
  Cel: +355 (0) 69 62 81 433
  Email: adstudiosherbimesh@gmail.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180107_104502.jpg
S: 1313
Madhesia: 48.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180106_140816.jpg
S: 888
Madhesia: 27.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180106_140807.jpg
S: 659
Madhesia: 25.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171210_104015.jpg
S: 625
Madhesia: 22.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180106_141050.jpg
S: 723
Madhesia: 59.7 KB