kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Vlore, shes Set trio 120 Euro

  Seti i firmes brevi i perdorur pak ne itali.perfshin portbeben karocen dhe segolinon

  Cel. : 0697774045
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171226_165201.jpg
S: 219
Madhesia: 25.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171226_165135.jpg
S: 139
Madhesia: 19.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171226_165338.jpg
S: 159
Madhesia: 31.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171226_165216.jpg
S: 135
Madhesia: 23.9 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu