kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes pajisje Sony Shes Digital MP3 Player 888 Leke

  Shes MP3 player, marka Sony, cmimi 888 lek te reja. Mund te perdoret dhe si USB. Memoria 512. Punon me bateri te vogel, mund ti vendosen dhe te karikueshme. Funksionon normalisht per degjim muzike. Mund te telefononi ose te dergoni SMS.

  Cel. : 0676215577
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180107_152014.jpg
S: 55
Madhesia: 16.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180107_151937.jpg
S: 16
Madhesia: 12.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180107_151949.jpg
S: 17
Madhesia: 14.0 KB