kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane shes pateric, Shes support per gjurin 1888 Lek te reja.

  Shes support per gjurin. Cmimi 1888 lek te reja. Eshte blere para nje viti 3000 lek te reja, e re. Eshte perdorur shume pak dhe eshte pothuajse e re. Anesoret e suportit jane me shufra metali. Ndihmone ne riperteritjen e meniskut dhe forcimin e muskujve te kembes. Mund te kontaktoni, dergoni SMS ose email.

  Cel. : 0676215577Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180107_133335.jpg
S: 7
Madhesia: 27.1 KB
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180107_133601.jpg
S: 11
Madhesia: 35.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180107_133137.jpg
S: 11
Madhesia: 31.2 KB