Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour TUR VIENE – BUDAPEST ME AVION 3 Nete 4 dite 339 Euro/personi nisje 10 shkurt 339 Euro

  TUR VIENE – BUDAPEST ME AVION
  3 Nete 4 dite 339 Euro/personi
  Dita e Parė, 10 Shkurt 2018: Fluturimi Direkt pėr nė Budapest. Nisja mė 18:20 – Mbrritje mė 19:50. Transfertė Aeroporti i Budapestit dhe vizitė panoramike rreth 2 orė e Budapestit. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel.
  Dita e Dytė, 11 Shkurt 2018: Mėngjesi nė hotel. Nisje, herėt nė mėngjes pėr nė Vjenė. Udhėtimi zgjat rreth 3 orė. Pasdite, Vvizitė nė Monumentet e Vienės, si: Muzeu i Arteve tė Bukura, Opera e Vienės, Parlamenti, Bashkia e Qytetit. Fjetje nė Hotel.
  Dita e Tretė, 12 Shkurt 2018: Mėngjesi nė Hotel. Vazhdon vizita nė Universitetin Kryesor, Teatrin Kombėtar dhe Kishėn Kushtimore, Holfburg – Residenca 600 vjecare e Hasburgėve dhe Pallati Schonbrunn – Residenca e meparshme verore e familjes sė Hasburgeve. Fjetje nė Hotel.
  Dita e Katėrt, 13 Shkurt 2018: Mėngjesi ne Hotel. Transfertė pėr nė aeroportin e Budapestit. Nisja mė 16:10 – Mbrritje mė 17:35. Fluturimi pėr nė Shqipėri.
  Me Shume Detaje: Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe pėrfshin:
  1. Udhėtimi vajtje-ardhje me avion,
  2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus,
  3. Akomodim nė hotel me 3 yje,
  4. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit,
  5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.
  6. Lejohet tė merret me vete nė avion vetėm njė bagazh me pėrmasa deri nė 55 x 40 x 23 cm. (Kujdes – Mbi kėto pėrmasa dhe Bagazh pėr checkin ka shpenzime ekstra).

  Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
  • Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.

  TUR VIENE – BUDAPEST ME AVION
  3 Nete 4 dite 339 Euro/personi
  Dita e Parė, 10 Shkurt 2018: Fluturimi Direkt pėr nė Budapest. Nisja mė 18:20 – Mbrritje mė 19:50. Transfertė Aeroporti i Budapestit dhe vizitė panoramike rreth 2 orė e Budapestit. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel.
  Dita e Dytė, 11 Shkurt 2018: Mėngjesi nė hotel. Nisje, herėt nė mėngjes pėr nė Vjenė. Udhėtimi zgjat rreth 3 orė. Pasdite, Vvizitė nė Monumentet e Vienės, si: Muzeu i Arteve tė Bukura, Opera e Vienės, Parlamenti, Bashkia e Qytetit. Fjetje nė Hotel.
  Dita e Tretė, 12 Shkurt 2018: Mėngjesi nė Hotel. Vazhdon vizita nė Universitetin Kryesor, Teatrin Kombėtar dhe Kishėn Kushtimore, Holfburg – Residenca 600 vjecare e Hasburgėve dhe Pallati Schonbrunn – Residenca e meparshme verore e familjes sė Hasburgeve. Fjetje nė Hotel.
  Dita e Katėrt, 13 Shkurt 2018: Mėngjesi ne Hotel. Transfertė pėr nė aeroportin e Budapestit. Nisja mė 16:10 – Mbrritje mė 17:35. Fluturimi pėr nė Shqipėri.
  Me Shume Detaje: Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe pėrfshin:
  1. Udhėtimi vajtje-ardhje me avion,
  2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus,
  3. Akomodim nė hotel me 3 yje,
  4. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit,
  5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.
  6. Lejohet tė merret me vete nė avion vetėm njė bagazh me pėrmasa deri nė 55 x 40 x 23 cm. (Kujdes – Mbi kėto pėrmasa dhe Bagazh pėr checkin ka shpenzime ekstra).

  Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
  • Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.

  TUR VIENE – BUDAPEST ME AVION
  3 Nete 4 dite 339 Euro/personi
  Dita e Parė, 10 Shkurt 2018: Fluturimi Direkt pėr nė Budapest. Nisja mė 18:20 – Mbrritje mė 19:50. Transfertė Aeroporti i Budapestit dhe vizitė panoramike rreth 2 orė e Budapestit. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel.
  Dita e Dytė, 11 Shkurt 2018: Mėngjesi nė hotel. Nisje, herėt nė mėngjes pėr nė Vjenė. Udhėtimi zgjat rreth 3 orė. Pasdite, Vvizitė nė Monumentet e Vienės, si: Muzeu i Arteve tė Bukura, Opera e Vienės, Parlamenti, Bashkia e Qytetit. Fjetje nė Hotel.
  Dita e Tretė, 12 Shkurt 2018: Mėngjesi nė Hotel. Vazhdon vizita nė Universitetin Kryesor, Teatrin Kombėtar dhe Kishėn Kushtimore, Holfburg – Residenca 600 vjecare e Hasburgėve dhe Pallati Schonbrunn – Residenca e meparshme verore e familjes sė Hasburgeve. Fjetje nė Hotel.
  Dita e Katėrt, 13 Shkurt 2018: Mėngjesi ne Hotel. Transfertė pėr nė aeroportin e Budapestit. Nisja mė 16:10 – Mbrritje mė 17:35. Fluturimi pėr nė Shqipėri.
  Me Shume Detaje: Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe pėrfshin:
  1. Udhėtimi vajtje-ardhje me avion,
  2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus,
  3. Akomodim nė hotel me 3 yje,
  4. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit,
  5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.
  6. Lejohet tė merret me vete nė avion vetėm njė bagazh me pėrmasa deri nė 55 x 40 x 23 cm. (Kujdes – Mbi kėto pėrmasa dhe Bagazh pėr checkin ka shpenzime ekstra).

  Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
  • Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.

  TUR VIENE – BUDAPEST ME AVION
  3 Nete 4 dite 339 Euro/personi
  Dita e Parė, 10 Shkurt 2018: Fluturimi Direkt pėr nė Budapest. Nisja mė 18:20 – Mbrritje mė 19:50. Transfertė Aeroporti i Budapestit dhe vizitė panoramike rreth 2 orė e Budapestit. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel.
  Dita e Dytė, 11 Shkurt 2018: Mėngjesi nė hotel. Nisje, herėt nė mėngjes pėr nė Vjenė. Udhėtimi zgjat rreth 3 orė. Pasdite, Vvizitė nė Monumentet e Vienės, si: Muzeu i Arteve tė Bukura, Opera e Vienės, Parlamenti, Bashkia e Qytetit. Fjetje nė Hotel.
  Dita e Tretė, 12 Shkurt 2018: Mėngjesi nė Hotel. Vazhdon vizita nė Universitetin Kryesor, Teatrin Kombėtar dhe Kishėn Kushtimore, Holfburg – Residenca 600 vjecare e Hasburgėve dhe Pallati Schonbrunn – Residenca e meparshme verore e familjes sė Hasburgeve. Fjetje nė Hotel.
  Dita e Katėrt, 13 Shkurt 2018: Mėngjesi ne Hotel. Transfertė pėr nė aeroportin e Budapestit. Nisja mė 16:10 – Mbrritje mė 17:35. Fluturimi pėr nė Shqipėri.
  Me Shume Detaje: Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe pėrfshin:
  1. Udhėtimi vajtje-ardhje me avion,
  2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus,
  3. Akomodim nė hotel me 3 yje,
  4. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit,
  5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.
  6. Lejohet tė merret me vete nė avion vetėm njė bagazh me pėrmasa deri nė 55 x 40 x 23 cm. (Kujdes – Mbi kėto pėrmasa dhe Bagazh pėr checkin ka shpenzime ekstra).

  Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
  • Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: bUDAPEST.jpg
S: 21
Madhesia: 9.9 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu