Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour France Shėn Valentini nė Paris & Disneyland, 10 Shkurt, 4 Ditė, €39 390 Euro

  Shėn Valentini nė Paris & Disneyland, 10 Shkurt, 4 Ditė, €390
  Dita e parė, 10 Shkurt 2018. Nisja nga Tirana me autobus komod nė orėn 06:00. Mberritja nė aeroportin e Shkupit. Nisja nga Shkupi direkt me avion pėr nė Paris. Ora 17:45 nisja nga aeroporti i Shkupit dhe mberritja nė aeroportin e Parisit nė orėn 20:50. Pas kryerjes sė procedurave aeroportuale, nisja me autobuz drejt hotelit. Akomodimi ne hotel. Darka e lirė.
  Dita e dytė, 11 Shkurt 2018. Mėngjesi ne hotel. Fillojnė vizitat me guidė nė monumentet e Paris-it. Viizitohen: Sacre Coeur, Jardins du Luxembourg, Pantheon, Hotel de Ville, Notre-Dame, njė nga shembujt mė tipik tė arkitekturės gotike franceze si dhe njė nga katedralet mė tė famshme nė botė, Muzeu Louvre (bileta e muzeut kushton 15 Euro per person), Jardin de Tuileries. Nė tė gjitha kėto monumente historike e kulturore tė Parisit do jeni tė shoqeruar nga guida jonė profesioniste. Vizitat nė tė gjithė kėto monumente janė tė programuara nė mėnyre tė tillė qė krahas guidės tė keni kohė tė lir tė cilėn mund ta shfrytezoni maksimalisht pėr vizita apo tė plotesoni dėshirat qė keni. OPSIONALE: Shėtitje nė lumin Sena me Bateauc Mouches (Anija mize) 14 Euro pėr person, pėr ta parė nga njė tjetėr kėndveshtrim Parisin. Kjo ju jep mundėsine tė shijoni ēdo pjesė tė arkitekturės pariziene e tė lagjeve mė tė famshme tė kėtij qyteti. Tė njohura nga vėndasit si “Anije Miza” ato ofrojnė eskursione me anije tė hapura nga ku mund tė shijohen pamjet e Parisit. Pas pėrfundimit tė vizitave, transferta pėr nė hotel.
  Dita e tretė, 12 Shkurt 2018. Mėngjesi nė hotel. Pas mėngjesit, nisja pėr nė Disneyland, ku do perjetoni magjinė e lojrave dhe surprizave tė kėsaj vepre gjigande tė Parisit (hyrja 75 Euro pėr person nė grup). Vizita do vazhdojė me guidėn e “zonjės” sė Parisit “Tour Eiffel”. Pas kėnaqėsisė qė te ofron kjo vizitė, do shetisim pėr rreth 1 ore 30 minuta nė njė ndė rrugėt mė tė famshme nė botė, “Champs-Elysees”. Transferta pėr nė hotel.
  Dita e katėrt, 13 Shkurt 2018. Mėngjesi nė hotel. Fillojmė vizitat me pallatin mbreteror nė Versajė dhe kopshtet e mrekullueshme dhe unike tė Versajes (pagese ekstra 10 euro pėr person pėr transfertėn nė Versajė). Do vazhdojmė vizitėn tek Arc de Triumphe, Palais de Chaillot, Trocadero, Pont Alecandre III. I mbyllim vizitat nė Paris, me qendrėn tregtare La Defense. La Defense, ėshtė parajsa e shopping-ut.Transferta nė aeroport. Nisja nė orėn 21:20 dhe mberritja nė aeroportin e Shkupit nė orėn 23:55. Transferta me autobus per nė Tiranė. Mberritja nė Tiranė dhe fundi i shėrbimeve tona.
  Detaje tė tjera
  Nė cmim pėrfshihet:
  – Transferta me autobus komod pėr nė Shkup.
  – Fluturimi direkt nga Shkupi nė Paris.
  – Akomodimi nė hotel 3* me mėngjes.
  – City Tour Paris.
  – Vizitat sipas programit.
  – Transfertat si nė program.
  – Guidė Profesionale
  – Siguracioni i shėndetit nė udhėtim

  Shėnim:
  Nė cmimin e biletės pėrfshihet vėtėm njė cantė dorė deri nė 10 kg pėr pėrson, me pėrmasa 55x40x23.
  Nė kėtė cantė, nuk lejohen tė merren ambalazhime mė tė mėdha se 100ml me pėrmbajtje likuide (shampo, kremra, parfume, xhel etj).
  Shtesa pėr bagazh stive deri nė 20 kg ėshtė 60 – 70 euro pėr 1 bagazh. Nė bagazhin e stivės lejohen lėngjet e madhėsive tė ndryshme.

  Nė cmim nuk pėrfshihet:
  – Lundrimi me anije. (14 euro/person).
  – Transporti me autobus jashtė programit si: shėtitjet ekstra, udhėtimi pėr nė Versajė, etj.
  – Hyrjet nė monumente dhe muzeume ( individuale pėr muzeun e Luvrit 15 Euro pėr person, pėr pallatin mbreteror tė Versajes 15 Euro pėr person, bileta e anijes 14 Euro pėr person, e Disneyland 75 Euro pėr person).
  – Gjithcka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.

  Femijėt:
  0-1.9 vjec paguajnė 150 Euro
  2-11.9 vjec, perfitojnė 50 Euro zbritje
  12 e lart vjec paguan si i rritur.

  Rreth rezervimit:
  Pėr rezervim, mund tė paguani 50% te shumės tani, ndėrsa pagesėn e plotė deri 7 ditė para nisjes.
  Cmimi pėr tė rritur nė dhomė teke, 530 euro.
  Pagesa e berė ėshtė e pakthyeshme.
  Agjensia nuk mban pergjegjesi pėr personat e kthyer nga policia pėr arsye tė ndryshme sic janė mungesė dokumentacioni, espuls, etj.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: parisi 1.jpg
S: 20
Madhesia: 55.1 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu