Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Turqi Shėn Valentini: Stamboll, Selanik, Sofje, 5 Ditė €159, Nisja 159 Euro

  Dita e Parė, 14 Shkurt 2018: Nisja nga Tirana nė oren 5.00 dhe udhėtimi me autobuz nėpėrmjet Kapshticės pėr nė Selanik. Pushime tė shkurtra gjatė rrugės. Mbrritja nė Selanik. Sistemimi nė Hotel.

  Dita e Dytė, 15 Shkurt 2018: Mengjesi nė hotel. Paradite, Vizitė panoramike e Selanikut, vizitohen: Sheshi Aristotel, Kulla e Bardhė, zona Tsimiski dhe monumente tė tjera historike tė qytetit. Vazhdon udhėtimi pėr nė Stamboll. Pushime tė shkurtra gjatė rrugės. Mbrritja nė Stamboll. Sistemimi nė Hotel.

  Dita e Tretė, 16 Shkurt 2018: Mėngjesi nė Hotel. Paradite, vizitė panoramike me guidė nė Monumentet Kryesore tė qytetit, si: Xhamia Blu, Hipodromi, Dollmabahce, njohja me Bazilikėn e famshme tė Shėn Sofisė, shėtitje me autobus, kalimi mbi Bririn e Artė nėpėrmjet Urės sė Gallatės, kalim nė urat e varura tė Bosforit pėr tė kaluar nė Kontinentin Aziatik, vizitė nė pikėn turistike tė Ēam Lixha (pikėn mė tė lartė tė qytetit, kodra e tė dashuruarve ). Mbasdite e lirė.

  Dita e Katėrt, 17 Shkurt 2018: Mėngjesi nė Hotel. Udhėtim nė Eminoy (stacioni i anijeve dhe jahteve pėr nė Bosfor). Lundrim me anije pėr dy orė nė Ngushticėn e Bosforit nė drejtim tė Detit tė Zi pėr tė vizituar pjesėn bregdetare tė Stambollit, Evropėn dhe Azinė, si dhe pėr tė parė nga anija kalanė e vjetėr, Rumelitisa. Pasdite, Nisja pėr nė Sofje. Mbrritje nė Sofje. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel.

  Dita e Pestė, 18 Shkurt 2018: Mėngjesi nė Hotel. Vizitė nė Monumentet Kryesore te qytetit tė Sofjes. Udhėtimi i kthimit me autobus pėr nė Tiranė. Pushime tė shkurtra gjatė rrugės. Mbrritja nė Tiranė.


  Me Shume Detaje: Nė pagesėn pėrfshihen:
  -Udhėtimi vajtje – ardhje me autobuz,
  -Akomodimi nė hotel me 3 yje nė Stamboll, Sofje dhe Selanik,
  -Mėngjezet pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit.
  -Shėtitjet nė Stamboll me autobus (sipas programit)
  -Shoqėrues dhe guidė shqiptare, pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit
  -Njė lundrim me anije nė Bosfor 2.5 – 3 orė pėr tė parė Europėn e dhe Azinė.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: stambolli 45.jpg
S: 29
Madhesia: 47.2 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu