Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Shėn Valentini nė Sofje, 3 Ditė €79, Nisja mė 16 Shkurt 79 Euro

  Nisje mė 16 Shkurt, 9, 16 Mars


  Me Shume Detaje: 1. Udhėtimi vajtje - ardhje, Transfertat dhe shėtitjet me autobus.
  2. Akomodim nė hotel 2 netė qėndrimi.
  3. Mėngjeset dhe Darkat pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit.
  4. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.

  Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
  1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
  2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: sofia.jpg
S: 24
Madhesia: 8.7 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu