Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Udhėtim nė Beograd, 3 Ditė €89 89 Euro

  Dita e Parė: Nisja nga Tirana me autobus nė drejtim tė Maqedonisė. Gjatė rrugės, pushime per kafe dhe drekė. Mbėrritja nė Shkup. Gjatė mesditės do tė vizitohet kryeqyteti i Maqedonisė dhe monumentet mė interesante tė tij si: Sheshi i Maqedonisė edhe mumentet si Statuja e luftėtarit mbi Kal, Harku i triumfit "Porta Makedonija", statujat e Tsarit Samiul dhe tė Filipit tė II, Parlamenti i Maqedonisė, Rruga tregtare "Makedonija Ulica", Shtėpia memoriale e Nėn Terezės, Ura e gurtė, statujat e Cirilit edhe Metodius qė ishin krijuesit e alfabetit Cirilik, Lagjia Shqiptare Ēarshi dhe monumentet qė gjenden aty si Xhamia e Murat Pashės edhe ajo e Shkupit. Do qėndrojmė nė Shkup pėr tė konsumuar drekėn edhe gjatė pasdites do tė nisemi pėr nė Beograd. Rruga pėr nė Beograd do tė kalojmė nga lugina e preshevės, aty ku gjendet minoriteti Shqiptar nė Serbi. Gjatė rrugės, pushime per kafe. Mbėrritja nė Beograd, sistemimi nė Hotel.
  Dita e Dytė: Mėngjesi nė Hotel. Vizitė nė monumentet kryesore te qytetit si kisha e Shėn Savės, Biblioteka Kombėtare, shėtitje nė bulevardin kryesor "Kneza Millosha", Parku i Pioniereve, Parlamenti i Serbisė, Bashkia e qytetit te Beogradit, ura Branko edhe ura e re e qytetit Ada, lagjet diplomatike si Senjak edhe Dedinje, Parku Kalemegdan ku gjenden rrenojat romake te qytetit antik, Statuja e Fitores, Rruga kryesore tregtare e Beogradit Kneza Mihaila. Do tė shkojmė ne Novi Beograd pėr tė vizituar parkun e Miqėsisė, USCE, zyrat e Komitetit Qėndror tė partisė Komuniste edhe "Bllokun" e Novi Beograd. Nė vazhdim pas do shkojmė tek rruga e Shkodranėve "Skadarska Ulica", ku do tė qėndrojmė pėr drekė tek restorantet qė gjendet aty. Darka e lirė. Akomodimi nė hotel ne Beograd.
  Dita e Tretė: Mėngjesi nė Hotel. Nisja pėr nė Tiranė. Ndalesė e shkurtėr nė Prishtinė ku do tė vizirohet qėndra historike e qytetit si Monumenti i Pavarėsisė "New Born", bulevardi Nėnė Tereza ku gjenden Teatri Kombėtar edhe Monumenti i Skėnderbeut. Ndalesė pėr drekė nė Prishtinė. Gjatė pasdites, nisja pėr nė Tiranė. Mbėrritja nė Tiranė gjatė darkės.
  Nisje mė 16 Shkurt, 9, 16 Mars

  Me Shume Detaje: Ēmimi €89 pėrfshin:
  1. Udhėtimi vajtje - ardhje, Transfertat dhe shėtitjet me autobus.
  2. Akomodim nė Hotel 2 netė qėndrimi.
  3. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit.
  4. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.

  Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
  1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
  2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: belgrade er.jpg
S: 25
Madhesia: 10.7 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu