Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Greqi Shėn Valentini nė Janinė dhe Meteora, 2 Ditė €49, Nisja mė 1 49 Euro

  Shėn Valentini nė Janinė dhe Meteora, 2 Ditė €49, Nisja mė 14 Shkurt

  Greqi

  Dita e Parė: Nisja nga Tirana nė oren 5.00 dhe udhėtimi me autobus pėr nė Janinė. Pushime tė shkurtra gjatė rrugės. Kalimi nga Pika kufitare e Kakavisė drejt Janinės, kryeqendrės sė Epirit. Vizitė panoramike e Janinės, ku do vizitohen: Kalaja, Sheshi Qėndror, Manastiret dhe Xhamitė e vjetra. Pasdite, vonė, vazhdimi i rrugės pėr nė Kallabaka. Sistemimi dhe akomodimi nė hotel.
  Dita e Dytė: Mengjesi nė hotel. Paradite, Vizitė panoramike e 2 prej manastireve mė tė famshėm tė Meteorės. zonės mė tė bukur nė Greqi qe shquhet pėr bukurinė e saj natyrore dhe pjesė e trashėgimisė botrore tė UNESCO. Vazhdon udhėtimi pėr nė Kostur. Vizitė e shkurtėr e Kosturit, qytetit buzė liqenit. Vazhdon udhėtimi pėr nė Shqipėri. Pushime tė shkurtra gjatė rrugės. Mbrritja nė Tiranė.
  Nisje mė 14 Shkurt, 3, 8 dhe 10 Mars.


  Me Shume Detaje: Nė pagesėn pėrfshihen:
  -Udhėtimi vajtje – ardhje me autobus.
  -Akomodimi nė hotel me 3 yje,
  -Mėngjes nė Hotel.
  -Shėtitjet nė Janine, Meteora dhe Kostur me autobus (sipas programit)
  -Shoqėrues dhe guidė shqiptare.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: metsoiva.jpg
S: 26
Madhesia: 31.5 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu