kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Shes Dyshek 6.000 Leke

  Shitet dyshek me te dhenat 1.90 me 90. Dysheku eshte shume i rehatshem dhe cilesor.
  Blere ne selanik ne nje prej dyqaneve me te shtrenjte atje Chic Strom.Do mbeteni te kenaqur. Shitet per arsye mosperdorimi.

  Cel. : 0694020150
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180106-WA0000.jpg
S: 65
Madhesia: 14.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0059.jpg
S: 13
Madhesia: 45.5 KB