Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Ski Hotel Verde Complex & Spa 4* 2 Dite, €59 59 Euro

  PROGRAMI DY DITOR PER SKI NE KOLASHIN / Hotel Verde Complex & Spa 4* 2 Dite, €59
  Date: 13 – 14 Janar ; 20 – 21 Janar ; 27 – 28 Janar
  DITA E PARE: Ujevara e Niagares – Podgorice – Delta City shopping
  Nisja nga Tirana ne oren 07:00. Ndalese gjate rruges per te konsumuar megjesin. Kalimi ne piken doganore Hani i Hotit. Pas doganes do bejme nje ndalese ne Ujvaren e Niagares (Podgorice).
  Pas vizites ne Ujevaren e Niagares vazhdim i udhetimit per ne Podgorice ne qendren tregtare Delta City (me e madhja ne Malin e Zi). Kohe e lire per te konsumuar dreken ne restorantet e shumte dhe per te bere shopping. Rreth ores 17:00 akomodimi ne Hotel & Spa 4 yje ne Podgorices. Kohe e lire per te pushuar dhe per te perdorur spa e hotelit si jakuzzi, pishina dhe palestren.
  Darka shtrohet buffe e happur ne restorantin e hotelit, ku ju mund te konsumoni cfare te deshironi. Pas darka e lire te frekuentoni klubet e nates te qytetit ne afersi te hotelit.

  DITA E DYTE: SKI NE KOLASHIN
  Mengjesi ne hotel (bufe e hapur). Pas mengjesit nisemi drejt Kolashines. Mberritja ne Kolashin rreth ores 10:30 dhe qendrimi atje deri ne oren 15:30. Kohe e lire per te bere Ski dhe per te konsumuar dreken ne restorantet e zones.
  PISTA E SKIJIMIT NE KOLASHIN konsiderohet si me e madhja ne Malin e Zi, duke zoteruar 14 km hapsire per skijim te ndara ne pista te ndryshme skijimit sipas kategorive te veshtiresise.
  Gjithashtu ndodhen edhe 6 teleferik per tu zhvendosur ne pistat e shumta te Kolashinit.
  Pas drekes, rreth ores 15:30 nisja drejt Tiranes. Ndalesa rruges per kafe dhe pushim dhe mberritja ne Tirane ne darke.

  ►Ne cmim pėrfshihen:
  1) Transporti sipas programit Tirane – Podgorice – Kolashin – Tirane
  2) Akomodimin ne Hotel Verde Complex Luxury 4*S ne Podgorice
  3) Mengjesi dhe Darka te cilat shtrohen buffe e hapur ne restoratin e hotelit
  4) Perdorimi i qendres SPA (jakuzzi, pishina) dhe perdorimi i palestres
  5) Guida gjate vendeve qe do te vizitojme
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ski photos.jpg
S: 34
Madhesia: 9.8 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu