Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Kroaci 3 Dite ne Dubrovnik, 19 Janar, €89 89 Euro

  3 Dite ne Dubrovnik, 19 Janar, €89
  Perfshihet:
  🚌 Udhėtimi vajtje-ardhje dhe shėtitjet me autobuz.
  🏩 Akomodimi ne hotel Adria per 2 nete.
  🍪 Mėngjeset dhe Darkat pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit.
  🚶*♂️Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: chri 1.jpg
S: 24
Madhesia: 12.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: dubro 1.jpg
S: 19
Madhesia: 70.5 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu