kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Kolegji AAB  Kolegji AAB ėshtė institucioni mė i mirė jopublik i arsimit tė lartė nė hapėsirat gjithshqiptare,
  por edhe nė rajonin e Ballkanit Perėndimor.

  Me mbi 20 mijė studentė aktivė dhe me programet mė tė konsoliduara studimore,
  sot rangohet nė majat e institucioneve serioze akademike universitare.
  Pėr tė gjithė tė interesuarit, ju sugjerojmė tė hedhni njė shikim nė webfaqen e Kolegjit AAB.
  Linku zyrtar ėshtė si vijon: https://aab-edu.net/
  Po ashtu mund tė bashkėngjiteni edhe nė profilin zyrtar tė Kolegjit AAB
  nė facebook: https://www.facebook.com/AAB.edu/
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: _MG_3897.jpg
S: 84
Madhesia: 23.9 KB