kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Kolegji AAB    Kolegji AAB ėshtė institucioni mė i mirė jopublik i arsimit tė lartė nė hapėsirat gjithshqiptare,
    por edhe nė rajonin e Ballkanit Perėndimor.

    Me mbi 20 mijė studentė aktivė dhe me programet mė tė konsoliduara studimore,
    sot rangohet nė majat e institucioneve serioze akademike universitare.
    Pėr tė gjithė tė interesuarit, ju sugjerojmė tė hedhni njė shikim nė webfaqen e Kolegjit AAB.
    Linku zyrtar ėshtė si vijon: https://aab-edu.net/
    Po ashtu mund tė bashkėngjiteni edhe nė profilin zyrtar tė Kolegjit AAB
    nė facebook: https://www.facebook.com/AAB.edu/
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  _MG_3897.jpg
S: 71
Madhesia:  23.9 KB