kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes 2 Televizore

  shes 2 tv, samsung 14 polsh 4000 leke dhe tv gording 14 polsh 3000 leke. ne gjendje shume te mire pune.

  Cel. : 0696096050
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: f1.jpg
S: 46
Madhesia: 17.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: a2.jpg
S: 30
Madhesia: 29.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: f2.jpg
S: 30
Madhesia: 19.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: a1.jpg
S: 30
Madhesia: 28.8 KB