kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Bar Kafe 10.000 Euro

  Shes biznesin bar kafe mbrapa stadiumit dinamo, ngjitur me drejtorin e pergjithsme te tatimeve. biznesi ka klientele te perhershme, klientet tone paradite jane punonjesit e drejtoris se tatimeve. pune e ngritur. lokali ka tre muaj qe eshte hapur. ne cmimin e shitjes perfshihen te gjitha pajisjet e blera ne momentin qe eshte hapur, tenda, cadrat, ngroheset, sistemi ndricimit, parketi, dhe banaku me te gjitha furnizimet e bera. shitet per arsye se do largohem ne amerike prane familjes. te interesuarit te kontaktojne ne numrin 0696264266

  Cel. : 0696264266
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20171214-WA0011.jpg
S: 379
Madhesia: 27.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20171214-WA0013.jpg
S: 372
Madhesia: 24.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20171214-WA0003.jpg
S: 356
Madhesia: 30.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20171214-WA0009.jpg
S: 379
Madhesia: 30.0 KB