kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Nissan MICRA Viti 2006 benzine 1.2 , 2.500 Euro me dogan

  Karburanti: Benzin
  Ngjyra.....: e kuqe
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 55
  KM..........: 133987

  NISAN MICRA VITI 2006
  1.2 BENZINE
  ME DOGAN TE PAGUAR
  E sapoardhur nga zvicra
  Me klima tronic , xhama dhe pasqyra elektrike
  Goma te reja
  Gati per targa

  Cel. : 0676429260
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171231_113053.jpg
S: 79
Madhesia: 48.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171231_113118.jpg
S: 73
Madhesia: 55.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171231_113037.jpg
S: 69
Madhesia: 58.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171231_113134.jpg
S: 68
Madhesia: 65.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171231_113217.jpg
S: 14
Madhesia: 22.6 KB