1. Standart M marine - shitet gomone 4.5 metra me motorr 25 cv

  "M Marine "
  * GOMONE, MODELI LOMAC

  - GJATESIA 4.5 M.
  - MOTORRI EVINRUDE 25 CV.
  - NDEZJE ELEKTRIKE.
  - PAJISUR ME: B
  USULL, POMPE SENTINE ,AUTOMATIKE.
  - FISH FINDER, SHPEJTESI MATES.
  - CDO PAJISJE DHE INSTRUMENT FUNKSIONAL.
  - ME DOKUMENTA TE REGULLTA (C'doganuar).
  - I PAJISUR ME LEJE LUNDRIMI 2018-2019 .

  web: www.marine.al
  E-mail: info@marine.al
  Cel : 069 40 24 310
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: m marine 1.jpg
S: 393
Madhesia: 70.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: m marine 2.jpg
S: 317
Madhesia: 24.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: LOGO vogel.png
S: 221
Madhesia: 46.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: m marine.jpg
S: 244
Madhesia: 106.7 KB  


  www.marine.al
  info@marine.al

  Cel. : +355694024310