Shitet Autoklav Lisa i prodhimit austriak W&H. Autoklavi eshte 17.4 litra dhe eshte ne gjendje shume te mire.Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_0395.jpg
S: 113
Madhesia:  14.9 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_0394.jpg
S: 177
Madhesia:  32.0 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  FullSizeRender.jpg
S: 94
Madhesia:  31.1 KB

Cel. : 0037744160117