kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Tavolin Kompjuteri 9.000 Leke

  Shitet Tavolin per Kompjuter . ne te mund te vendoset Printeri posht dhe CD ne dy krahet . 9000 Lek te reja .

  Cel. : 0672770000
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 12687948_10153880710123904_8395529719070791922_n.jpg
S: 156
Madhesia: 33.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 12717447_10153880710063904_5363080784361183388_n.jpg
S: 56
Madhesia: 33.7 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu