kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Scooter GILERA Nexus Viti 2005, 1.600 Euro

  Ngjyra.....: e kuqe
  KM..........: 29000

  Gilera Nexus 500cc Viti 2005
  Motori ka 29.000 km goma te reja Pirelli te blera ne Greqi,sistem alarmi dhe xham rezerve, vaj filtra dhe ferota te sapo ndruara, letra te rregullta
  Cmimi 1600 EURO i diskutushem. Pranojm nderrim me makine SMART
  Mondi
  : 068 87 77 245
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Gilera-Nexus-500cc.jpeg
S: 377
Madhesia: 41.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Gilera-Nexus-0cc.jpeg
S: 164
Madhesia: 21.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: GilerNexus-500cc.jpeg
S: 189
Madhesia: 41.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Gilera-Nexus-.jpeg
S: 165
Madhesia: 29.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Gilera-Nexus500cc.jpeg
S: 195
Madhesia: 64.6 KB