kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Tavoline Ngrenie + 4 karrike 1.100 Euro

  Shitet tavoline ngrenie luksi + 4 karrike luksi. Tavolina eshte e madhe, e bukur, me skelet inoksi dhe siper mermer te cilesise se larte. E kompletuar me kater karrike inoksi ngjyre te zeze me sfungjer. Tavolina dhe karriket jane te paperdorura. Shiten se bashku 1100 Euro.

  Cel. : 0672342707
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Tavolina.jpg
S: 85
Madhesia: 45.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Karrikja.jpg
S: 193
Madhesia: 41.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Tavolina + karriket.jpg
S: 101
Madhesia: 29.9 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu