kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Karroce "just 4 kids" 70 mije leke te vjetra

  Shes Karroce "just 4 kids" shume e rehatshme ne perdorim.Doreza mund te rrotullohet ne menyre qe bebi mund te qendroje me fytyre nga nena ose perpara.Ka 4 rrota aktive te perparme dhe 2 te pasme.Shpina mund te ngrihet dhe ulet ne 3 nivele te ndryshme,bebi mund te shtrihet fare ose te qendroje ulur.Ka kosh te poshtem shume te bollshem,mbulesen e kembeve per dimer dhe tavolinen e ngrenies.
  70 mije leke te vjetra.

  Relax chicco me 3 nivele ngritje dhe me rripa sigurimi per te lidhur bebin.Ka tundje manuale.20 mije leke te vjetra.

  Portbebe per te fjetur bebi me dyshek te vetin dhe mbulese per kembet.30 mije leke te vjetra.

  Cel. : 0688799083,0693575204
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1523012190805-2045359468.jpg
S: 112
Madhesia: 33.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171216_131203.jpg
S: 181
Madhesia: 33.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171216_131505.jpg
S: 136
Madhesia: 21.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171216_131424.jpg
S: 125
Madhesia: 18.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171216_131125.jpg
S: 130
Madhesia: 27.7 KB