devinf.com
Katalogu i Pronave 2019


+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament sapo perfunduar 2+1+A+BLK Kati 5, 130 m² 104.000 Euro (Laprake)

  Zona/Rruga : Laprake

  Shitet apartament ne zonen e Laprakes, eshte i tipit 2+1 dhe perbehet 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 tualete, 2 ballkone.

  Ka nje siperfaqe prej 129.84 m2.

  Apartamenti ka cmim prej 104,000 Eur, dhe ka orientim jug-lindje.
  Tarife agjensie 1% per bleresin.

  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 099a8c4d-4730-0738-dd55-6a56c7e53ce3.jpg
S: 373
Madhesia: 173.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: f24b68b1-4795-4e00-f2cd-25ca8565eb5e.jpg
S: 102
Madhesia: 96.7 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar