kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, blejmė mobilje tė pėrdorura si dhe elektro shtėpiake cel 0695333366

  Blejmė mobilje tė pėrdorora 0695333366

  Cel. : 0695333366
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1515080108345.jpg
S: 134
Madhesia: 40.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1515080391806.jpg
S: 76
Madhesia: 22.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: received_2011948429083280.jpg
S: 111
Madhesia: 20.0 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu